Druk książki w oprawie miękkiej

Najczęściej wybierana oprawa książki: czysty grzbiet i gładka okładka. Proza, poradniki, wydania autorskie i wszystko, co ma trafić do czytelnika.

01Krok 1 z 4Format i oprawa

od 60 do 800, krok co 2 strony

02Krok 2 z 4Środek

Ekonomiczny drukujemy z roli, standard to nasz zwykły druk, HD daje najgłębszą czerń i najostrzejsze zdjęcia.

03Krok 3 z 4Okładka

Folia chroni okładkę przed uszkodzeniem krawędzi przy cięciu. Bez niej krawędź potrafi się przetrzeć.

04Krok 4 z 4Pliki i wysyłka

Spad to 5 mm tła poza linią cięcia. Nie zmienia formatu ani ceny, mówi nam, jak przygotowałeś plik.

Pytamy dla podatku: publikacja z numerem ma 5% VAT zamiast 23%.

Krok 1

Wysyłka i nakład

Termin wysyłki
Nakład Cena netto / brutto za szt.
50 szt. 491,00 zł603,93 zł brutto9,82 zł/szt.
100 szt. 477,00 zł586,71 zł brutto4,77 zł/szt.
200 szt. 710,00 zł873,30 zł brutto3,55 zł/szt.
300 szt. 933,00 zł1147,59 zł brutto3,11 zł/szt.
500 szt. 1335,00 zł1642,05 zł brutto2,67 zł/szt.
1000 szt. 2250,00 zł2767,50 zł brutto2,25 zł/szt.
2000 szt. 4060,00 zł4993,80 zł brutto2,03 zł/szt.

Termin liczymy od akceptacji plików, nie od złożenia zamówienia.

Druk książki w oprawie miękkiejDruk książki w oprawie miękkiej100 szt.Dostawa standardowa
Koszt druku (brutto) netto:(586,71 zł) 477,00 złKoszt dostawy (brutto) netto:(19,68 zł) 16,00 złCena netto:493,00 złCena brutto:606,39 zł