Druk broszury w oprawie zeszytowej

Lekka oprawa cienkich publikacji. Broszura, program wydarzenia, folder i katalog, który ma być tani w większym nakładzie i lekki w wysyłce.

01Krok 1 z 4Format i oprawa

od 8 do 80, krok co 4 strony

02Krok 2 z 4Środek

Ekonomiczny drukujemy z roli, standard to nasz zwykły druk, HD daje najgłębszą czerń i najostrzejsze zdjęcia.

03Krok 3 z 4Okładka
04Krok 4 z 4Pliki i wysyłka

Pytamy dla podatku: publikacja z numerem ma 5% VAT zamiast 23%.

Krok 1

Wysyłka i nakład

Termin wysyłki
Nakład Cena netto / brutto za szt.
50 szt. 390,50 zł480,32 zł brutto7,81 zł/szt.
100 szt. 347,00 zł426,81 zł brutto3,47 zł/szt.
200 szt. 480,00 zł590,40 zł brutto2,40 zł/szt.
300 szt. 606,00 zł745,38 zł brutto2,02 zł/szt.
500 szt. 830,00 zł1020,90 zł brutto1,66 zł/szt.
1000 szt. 1380,00 zł1697,40 zł brutto1,38 zł/szt.
2000 szt. 2420,00 zł2976,60 zł brutto1,21 zł/szt.

Termin liczymy od akceptacji plików, nie od złożenia zamówienia.

Druk broszury w oprawie zeszytowejDruk broszury w oprawie zeszytowej100 szt.Dostawa standardowa
Koszt druku (brutto) netto:(426,81 zł) 347,00 złKoszt dostawy (brutto) netto:(19,68 zł) 16,00 złCena netto:363,00 złCena brutto:446,49 zł