Druk albumu fotograficznego

Gotowy zestaw pod fotografię. Zdjęcia na całą stronę i oprawa, która otwiera się płasko, więc kadr nie ginie w grzbiecie.

Otwarty album fotograficzny, lotnicze zdjęcie turkusowej rzeki na rozkładówce1 / 2
01Krok 1 z 5Format i oprawa

od 56 do 800, krok co 4 strony

02Krok 2 z 5Środek

Ekonomiczny drukujemy z roli, standard to nasz zwykły druk, HD daje najgłębszą czerń i najostrzejsze zdjęcia.

03Krok 3 z 5Okładka
04Krok 4 z 5Wyklejki
05Krok 5 z 5Pliki i wysyłka

Spad to 5 mm tła poza linią cięcia. Nie zmienia formatu ani ceny, mówi nam, jak przygotowałeś plik.

Pytamy dla podatku: publikacja z numerem ma 5% VAT zamiast 23%.

Krok 1

Wysyłka i nakład

Termin wysyłki
Nakład Cena netto / brutto za szt.
50 szt. 2657,50 zł2790,38 zł brutto53,15 zł/szt.
100 szt. 2972,00 zł3120,60 zł brutto29,72 zł/szt.
200 szt. 4872,00 zł5115,60 zł brutto24,36 zł/szt.
300 szt. 6651,00 zł6983,55 zł brutto22,17 zł/szt.
500 szt. 10 230,00 zł10 741,50 zł brutto20,46 zł/szt.
1000 szt. 18 460,00 zł19 383,00 zł brutto18,46 zł/szt.
2000 szt. 33 780,00 zł35 469,00 zł brutto16,89 zł/szt.

Termin liczymy od akceptacji plików, nie od złożenia zamówienia.

Druk albumu fotograficznegoDruk albumu fotograficznego100 szt.Dostawa standardowa
Koszt druku (brutto) netto:(3120,60 zł) 2972,00 złKoszt dostawy (brutto) netto:(94,50 zł) 90,00 złCena netto:3062,00 złCena brutto:3231,30 zł